Baza Untitled Document
 
 

40 yıllık bilgi birikimiyle Sivas'ta üretime başlayan AKÇELİK MADENİ EŞYA kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti stratejisi ile hızla ve emin adımlarla büyümesini sürdürmektedir.

AKÇELİK MADENİ EŞYA koltuk takımları, maksi takımları, kanepe, yatak ve baza ürün gamıyla 500 m² kapalı alanda üretim yapmaktadır. Ar-Ge konusunda önemli projeler üzerinde çalışan AKÇELİK MADENİ EŞYA yakında ürün gamına yenilerine ekleyerek müşterilerinin memnuniyetine sunacaktır.

Kalite Politikamız, tüketicinin ihtiyaçlarını müşteri zevkleri doğrultusunda kurulumu ve kullanımı kolay, insan sağlına zarar vermeyen, insanların hayatlarını kolaylaştıran fonksiyonel ürünler üretmek; global pazarda da yaratıcı ve yeni ufuklar açmaktır.

Misyonumuz, tüketicilerimizin dünya standartlarında kaliteli, estetik olarak farklı yaşam biçimleri ve kullanım alışkanlıklarına uygun ürünler oluşturmak ve üretmektir.

Vizyonumuz, düşük maliyet ve yüksek kalitede üretim yaparak mobilya ürünlerinde Türkiye’de tercih edilen markalar arasında ilk sıralarda yer almaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Replika Saatc¨¹ppe elbiseReplika Saat

replica rolex watches for sale Baza
 
ANASAYFA
 
Copyright 2012 © Akçelik Baza, Başlık, Yatak - 2012 / SİVAS